Turizmo klausimai aptarti su Radviliškio rajono savivaldybės atstovais
Rugpjūčio 1 d. Pakruojo verslo informacijos centre (Pakruojo VIC) lankėsi Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narė Laima Škėmienė, meras Kazimieras Račkauskis, vicemerai Vytautas Krikščiūnas ir Jurgita Sidarienė, mero patarėjas Linas Garbenis. Čia jie susitiko su Pakruojo rajono savivaldybės vicemere Simona Lipskyte, Pakruojo verslo informacijos centro direktore Sonata Falkauskaite-Baltakiene ir vadybininku-muziejininku Rimvydu Gasparavičiumi.
Svečiai apžiūrėjo Pakruojo įkūrimo datai skirtą skulptūrą, jiems papasakota apie įgyvendintą projektą „Istorinės atminties išsaugojimas Pakruojo miesto simbolikoje“. Vizito metu apsilankyta Pakruojo spaustuvėje, kurioje Pakruojo VIC įgyvendins projektą „Preakceleravimo, inkubavimo ir mentorystės programa, skatinanti pradedančiųjų SVV subjektų kūrimąsi ir plėtrą Pakruojo rajono savivaldybėje“.
Svečiai domėjosi Pakruojo VIC veiklos sritimis, kurios apima turizmą, verslo konsultavimą ir daugiabučių namų renovaciją. Vicemerė S. Lipskytė papasakojo apie šiuo metu rengiamą Pakruojo rajono savivaldybės turizmo strategiją. Po susitikimo apžiūrėta apžvalgos aikštelė prie Pakruojo sinagogos.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Nuotraukos M. Ilgavičiūtės

