Uždegtos atminimo žvakutės
Sausio 13 d. pagerbdami žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimą ir prisidėdami prie pilietinės iniciatyvos „Pergalės šviesa“ (anksčiau žinoma pavadinimu „Atmintis gyva, nes liudija“)*, visuose savivaldybės darbuotojai languose uždegė atminimo žvakutes.
Kviečiame visus pagerbti Sausio 13-osios kovotojus, žuvusius už Lietuvos laisvę ir vienybę.
Daugiau informacijos apie Sausio 13-ajai skirtus renginius rasite https://www.pakruojis.lt/naujienos/23/kvieciame-kartu-pamineti-laisves-gyneju-diena:10839
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Nuotraukos L. Katiliaus, M. Ilgavičiūtės

