*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Vyko pasitarimas sveikatinimo veiklos klausimais

Vyko pasitarimas sveikatinimo veiklos klausimais

Kovo 28 d. įvyko mūsų rajono sveikatinimo veikloje dalyvaujančių įstaigų atstovų pasitarimas. Dar praėjusiais metais sveikatos apsaugos ministerijos iniciatyva tokie pasitarimai buvo pradėti organizuoti nacionaliniu lygiu. Ten suinteresuoti ir sveikatinimo klausimais dirbančių, politiką formuojančių ir ją įgyvendinančių subjektų atstovai tarėsi sveikatos politikos, farmacinės  veiklos, sveikatos draudimo klausimais. Juose rajonui atstovavo vicemeras Virginijus Kacilevičius ir savivaldybės sveikatos įstaigų vadovai.

Šį kartą susirinkę Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Veliulis, vyriausioji specialistė (savivaldybės gydytoja) Vilma Žuvininkienė, Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros centro ir  Pakruojo ligoninės laikinasis vadovas Agnius Karmonas, visuomenės sveikatos biuro direktorė Laisvida Badauskienė, privačios klinikos Medikus LT atstovai, su mūsų rajonu bendradarbiaujančių medicinos įstaigų globos ir slaugos centro ,,Sidabražolė“, UAB ,,Emivita“ atstovai.

Pasitarimą moderavęs vicemeras Virginijus Kacilevičius ypatingai akcentavo, kad šiuo laikotarpiu, kada struktūriškai jungiasi dvi Pakruojo savivaldybės sveikatos priežiūros įstaigos, labai svarbu, jog nesutriktų nei buvusioje poliklinikoje, nei Pakruojo ligoninėje teikiamos medicininės pagalbos apimtys ir kokybė, kad rajono gyventojai savalaikiai gautų visas iki tol buvusias paslaugas. Pasitarimo dalyviai nutarė, kad įstaigų  bendradarbiavimo sutartis, kuriai jau yra pritarusi rajono savivaldybės taryba, bus pasirašoma balandžio 10 dieną.

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius