*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Vyko Švč. Mergelės Marijos, Belaisvių globėjos, atlaidai

Vyko Švč. Mergelės Marijos, Belaisvių globėjos, atlaidai

Rugsėjo 29 d. Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis, vicemerė Simona Lipskytė ir Pakruojo seniūnas Svajūnas Miknevičius dalyvavo Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje vykusiuose Švč. Mergelės Marijos, Belaisvių globėjos, atlaiduose.

Atlaidus kartu šventė Dominikonų vienuolis brolis Pijus, kuris kalbėjo apie ieškančio žmogaus gyvenimą, kuriame būtinai turi būti tikslas, o tada bus ir prasmė. Po šv. Mišių dekanas klebonas kun. Remigijus Čekavičius džiaugėsi visais, dalyvavusiais atlaiduose, įsijungusiais į procesiją, prisidėjusiais prie bažnyčios stogo dangos keitimo darbų. Koncertinę programą atliko solistė Judita Leitaitė, smuikininkė Paulina Daukšytė-Šereckienė.

Parengta pagal Pakruojo parapijos informaciją

Nuotraukos iš Pakruojo parapijos feisbuko