Žeimelio seniūnijai pradėjo vadovauti nauja seniūnė
Balandžio 9-oji – pirmoji Eglės Koskutės – Peseckės darbo diena Žeimelio seniūnės pareigose. Į naujas pareigas E. Koskutė – Peseckė priimta po laimėto konkurso.
Aukštąjį išsilavinimą turinti specialistė iki šiol 8 metus dirbo vaiko teisių apsaugos tarnyboje, dar anksčiau – Lietuvos policijoje, kur užėmė įvairaus pobūdžio pareigas. Į naujas pareigas specialistė sako atėjusi drąsiai priimdama iššūkius, norėdama miestelį padaryti dar gražesniu, sutelktu, pilnu įvairių veiklų ir naujovių.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus informacija
S. Lipskytės nuotrauka

