Skelbiama 2017–2018 metų šildymo sezono pabaiga
Balandžio 13 d. Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktorė Erika Kižienė pasirašė įsakymą dėl šildymo sezono pabaigos.
Pakruojo rajono ugdymo įstaigose, biudžetinėse įstaigose, viešosiose įstaigose, kurių dalininkė yra savivaldybė, savivaldybės kontroliuojamose uždarosiose akcinėse bendrovėse ir asociacijose, kurios naudojasi savivaldybės biudžeto lėšomis, 2017–2018 metų šildymo sezono pabaiga skelbiama nuo 2018 m. balandžio 13 d.
Jeigu minėtos įstaigos ir daugiabučiai namai yra nusprendę šildymo sezono pabaigą skelbti kitu laiku, privalo apie tai pranešti šilumos tiekėjui.
Pakruojo rajono savivaldybės informacija

