*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Stovykloje „Emociukai“ vaikai vėl patyrė įdomių nuotykių

Stovykloje „Emociukai“ vaikai vėl patyrė įdomių nuotykių

Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (VSB) praėjusią savaitę surengė dar vieną stovyklą „Emociukai“, kurią visą savaitę lankė mažieji pakruojiečiai.

Stovykloje daug dėmesio skirta sveikai gyvensenai – vaikai mankštinosi, žaidė krepšinį, daug vaikščiojo, lankė žinomas Pakruojo vietas ir įstaigas. Organizuoti įvairūs kūrybiniai užsiėmimai, išvykos – vaikai lankė Naisius, mokėsi gaminti picas, žiūrėjo filmą Pakruojo kultūros centre, lankėsi Pakruojo rajono savivaldybėje.

Savivaldybėje vaikai supažindinti su savivaldos darbu, daugiausia dėmesio skirta civilinei metrikacijai – vaikai vis dar nustemba sužinoję, kad savivaldybėje asmenys tuokiasi, ateina čia tvarkytis daugybės kitų dokumentų.

Stovyklautojus sutikusi vicemerė Simona Lipskytė vaikams pristatė rajono tarybos darbą, kartu pabendrauta apie rajono problemas – vaikai įvardino, kad juos ir jų tėvelius neramina duobėtos gatvės, benamiai gyvūnai, tačiau kartu įvardinti ir džiaugsmai – vaikai džiaugiasi, kad jų miestas yra labai švarus ir gražus, jame gera gyventi.

Kitomis stovyklos dienomis vaikai susipažino su lietuvių liaudies šokiais, tradiciniais amatais, daug geriausių emocijų sukėlė cheminių eksperimentų bandymai.

Stovyklautojai dalyvavo Pakruojo kultūros centre organizuotame koncerte, kurį dovanojo svečiai iš Charkivo, prisijungė prie įvairių edukacinių veiklų.

Po tiek daug dienų stovykloje buvo sunku išsiskirti, tačiau visi džiaugiasi praleidę puikias užsiėmimų dienas.

Stovykla finansuojama iš Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų ir Pakruojo rajono savivaldybės šeimos stiprinimo programos.

Pakruojo rajono savivaldybė

Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras archyvo nuotr.