VELYKŲ ŠVENTĖ - oi tai rieda,rieda margučiai...
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija finansuoja projektą " Laiminga vaikystė - šeimoje ". Pamūšio kaimo bendruomenės vaikų dienos centro "Gerovės namai " lankytojai laukė Šv. Velykų.Ruošėme programą,dažėme kiaušinius,suruošėme vaišių stalą. Ir tikrai praleidome nuostabią popietę.Atėjo ne tik daug vaikų su tėveliais, sodiečių, bet ir sulaukėme vadovės Danutės Gaubienės pakviesto svečio iš Pakruojo rajono savivaldybės mero pavaduotojo Jono Juozapaičio.
Linksmiausias laiko leidimas - kiaušinių ridenimas.Šventė tikrai pavyko!
Socialinė darbuotoja Rasa Žemaitienė.

