*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Informacijos dėl žemės nuomos mokesčio už valstybinę žemę reikia kreiptis į Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Finansų skyrių: Pakruojis, Kęstučio g. 4, 208 kab. (II aukštas) Pakruojo rajono savivaldybėje,  tel. (8 421) 69 092, el. paštu  akvile.tuominyte@pakruojis.lt


Informuojame, kad fiziniams asmenims deklaracijos bus išdalijamos per seniūnijas. Juridiniams asmenims deklaracijos yra išsiunčiamos paštu.

Prašymo formos


Prie savitarnos svetainės galite prisijungti užsiregistravus:

SAVITARNOS SVETAINĖ

Registruotis būtina jungiantis pirmą kartą → spauskite „Registruotis“.
Langelyje „Registruotis“ pasirinkite:

  • Paslauga - „Valstybinės žemės nuomos mokestis“:
  • Įveskite prašomus prisijungimo duomenis iš mokėjimo pranešimo (valstybinės žemės nuomos mokesčio deklaracijos) -  Mokėtojo kodą ir Pirminį slaptažodį.

* Eigoje sistema paprašys suvesti registracijai reikalingus duomenis (prisijungimo vardas, elektroninis paštas ir t.t.). Slaptažodis turi būti sudarytas iš ne mažiau 8 simbolių (didžioji raidė, skaičius, ženklas (pvz. Pakruojis1!). Po duomenų pateikimo, nurodytu el. paštu gausite laišką su nuoroda, kurią paspaudus, sistema patvirtins sėkmingai baigtą registraciją.

Užsiregistravusiems vartotojams norint prisijungti prie savitarnos svetainės → spauskite „Prisijungti“ ir įveskite prisijungimo vardą bei slaptažodį.

Dėkojame, kad naudojatės Savitarna!