*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Kvietimas teikti paraiškas Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės aplinkosauginio švietimo projektus

Kvietimas teikti paraiškas Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės aplinkosauginio švietimo...

Skelbiamas Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės aplinkosauginio švietimo projektų paraiškų priėmimas 2024 metams. Paraiškas gali teikti Pakruojo rajono visuomeninės ir nevyriausybinės organizacijos, viešosios ir biudžetinės įstaigos, dirbančios visuomenės ekologinio švietimo srityje arba įgyvendinančios visuomenės aplinkosauginio švietimo programas Savivaldybėje  ir registruotos Juridinių asmenų registre. Didžiausia paramos suma projektui – 700 Eur. Bendra paramos suma – 9000 Eur. Paraiškos turi būti pristatytos į Pakruojo rajono savivaldybės administracijos  bendrojo skyriaus priimamąjį (I a., 101 kab.,) iki š. m. gruodžio 1 d. 

Finansuojamos veiklos:

  • visuomenės ir jos tikslinių grupių švietimas ir mokymas (seminarai, konferencijos, mokymai) aplinkosaugos tema (finansuojamas tik mokymo medžiagos parengimas, spausdinimas, patalpų ir (ar) mokymo įrangos nuoma, lektorių ir (ar) transporto paslaugos);
  • aplinkosauginių akcijų, renginių, talkų, parodų, organizavimas;
  • knygų, plakatų, lankstinukų, skrajučių ir spaudinių (laikraščių ir žurnalų) aplinkosaugos tema spausdinimas (leidyba), įsigijimas ir platinimas;
  • tikslinių grupių (švietimo įstaigos, neformalaus ugdymo įstaigos ir kt.) vykdoma aplinkosauginė veikla, ekskursijų organizavimas (transporto, lankytinų vietų ir objektų lankymo išlaidos).

Dėl informacijos kreiptis į Pakruojo rajono savivaldybės administracijos vyriausiąją specialistę (ekologę) Austina Kuncevičienę tel., 8 673 78112, el. p. austina.kunceviciene@pakruojis.lt.

PRIDEDAMA:

Pakruojo rajono savivaldybės administracijos
vyriausioji specialistė (ekologė)
Austina Kuncevičienė