*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

NVO bendradarbiavimo rėmimo programa laukia paraiškų

NVO bendradarbiavimo rėmimo programa laukia paraiškų

NVO bendradarbiavimo rėmimo programa laukia paraiškų: dėmesys visuomenės atsparumą stiprinančioms iniciatyvoms

Nevyriausybinės organizacijos – gyvybiškai svarbi demokratijos dalis. Skatindamas stiprią ir dinamišką pilietinę visuomenę, žinių ir patirties dalinimąsi su partneriais Šiaurės šalyse, Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje kviečia teikti paraiškas NVO bendradarbiavimo rėmimo programai. Paraiškos priimamos iki kovo 15 d.

2023 m. kvietimas teikia pirmenybę projektams, skirtiems stiprinti Šiaurės ir Baltijos šalių visuomenių atsparumą:

  • Parama NVO, siekiančioms gerinti vaikų ir jaunimo* (ypač iš socialiai pažeidžiamų grupių) sveikatą ir gerovę per įtrauktį ir sportą bei sveiko ir tvaraus gyvenimo būdo propagavimą.
  • Parama NVO, dirbančioms civilinės saugos, visuomenės saugumo ir ekstremalių situacijų valdymo įgūdžių stiprinimo srityje (įskaitant savanorystę). Pagrindinė tikslinė grupė – vaikai ir jaunimas.
  • Parama NVO, dirbančioms su Ukrainos pabėgėlių integracijos iniciatyvomis.
  • Parama NVO, dirbančioms su tautinių mažumų integracijos ir švietimo iniciatyvomis regionuose. Pagrindinė tikslinė grupė – vaikai ir jaunimas.

*Vaikai – iki 18 m., jaunimas– iki 29 m.

Baltijos ir Šiaurės šalių nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimo rėmimo programai teikiamuose projektuose turi dalyvauti partneriai iš 3 ar daugiau šalių iš Šiaurės–Baltijos šalių regiono (įskaitant ir paraišką teikiančios organizacijos šalį), iš kurių bent vienas partneris yra iš Šiaurės šalių ir bent vienas partneris iš Estijos, Latvijos ar Lietuvos.

Daugiau apie programą, reikalavimus ir paraiškų teikimo tvarką rasite čia.

Kviečiame domėtis ir teikti paraiškas!

Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje